خانه / چمن مصنوعی / چمن کاری مصنوعی

چمن کاری مصنوعی

چمن کاری مصنوعی

چمن کاری مصنوعی چیست؟ شرایط لازم برای یک چمن کاری مصنوعی چیست؟ هزینه لازم برای چمن کاری مصنوعی چیست؟ در این نوشته قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم.

به طور کل این نوع چمن کاری مربوط به چمن مصنوعی تزئینی حیاط می باشد.یکی از کاربردهای اصلی و مهم چمن مصنوعی استفاده از آن در تزئین و زیباسازی حیاط است.با بکارگیری از آن در بخش های مختلف نظیر فضای سبز مصنوعی یا طبیعی ورودی یک آپارتمان یا منزل،حیاط وسیع یک منزل ویلایی می توان تغییرات چشم نوازی را ایجاد کرد.

در نسل جدید چمن های مصنوعی به خصوص در نوع چمن مصنوعی تزئینی توجه ویژه ای به جنس و ظاهر چمن شده است.با طبیعی تر شدن و بانشاط تر چمن ها می توان فضاها و مناظر خوب و درخور توجهی را در محیط های قابل استفاده منزل و باغچه ایجاد کرد.

یکی از کاربردهای این نوع از چمن طراحی و ایجاد باغچه های مصنوعی در محیط خانه است.با وجود همخوانی و تناسب میان گل ها و گیاهان با چمن های مصنوعی می توان باغچه های چشم نوازی با سرسبزی ماندگار در محیط طراحی کرد.

نسل جدید چمن های مصنوعی دارای ویژگی هایی بارزی می باشند که به شرح آن ها می پردازیم.

در برابر اشعات مضر خورشید مقاومت بالایی دارند.این ویژگی سبب می شود که مطمئن باشید چمن مصنوعی دچارآسیب،خراش،تغییر رنگ و پوسیدگی نمی شود.به همین سبب برخی استانداردها به این نوع چمن تعلق گرفت.

از نظر شست و شو، چمن مصنوعی قابلیت شست و شو دارد.این نوع چمن توسط مواد شوینده غیر اسیدی و غیر قلیایی تمیز می شود و پس از شست و شو ظاهر تمیز و بانشاطی را به دست می آورند.

چمن کاری مصنوعی در حیاط

اولین منظره ای که مهمان شما با آن مواجه می شود حیاط منزل شماست.حیاط زیبا و چشم نواز به خصوص اگر دارای فضای سبز باشد تاثیر مثبتی روی ذهنیت فرد نسبت به شما دارد.

فضای سبز حیاط می تواند شامل یک چمنزار طبیعی یا مصنوعی باشد.یک چمنزار می تواند مکانی برای ثبت خاطرات خوب برای شما و خانوادتان محسوب شود.اگر در ایجاد یک چمنزار از چمن مصنوعی استفاده کنید باعث ایجاد مقاومت و ماندگاری می شود.در ضمن نگهداری و حفاظت از آن بسیار مهم است.

چمن مورد استفاده در طراحی یک چمنزار مصنوعی حیاط باید ویژگی زیر را داشته باشد:

1.وزن چمن بالا باشد

2.تراکم چمن زیاد باشد که باعث افزایش مقاومت در برابر فرسایش و خردگی می شود.

3.اتخاذ سطح مقطع مناسب.استفاده از شکل درست سطح مقطع باعث مقاومت برگ های و الیاف چمن می شود.

سعی کنید قبل از خرید چمن مصنوعی با مشاوران ما تماس برقرار کنید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *