خانه / چمن مصنوعی / چمن مصنوعی ccgrass

چمن مصنوعی ccgrass

چمن مصنوعی ccgrass

چمن مصنوعی ccgrass یکی از انواع چمن مصنوعی محسوب می شود که موارد استفاده مخصوصی دارد.در این نوشته سعی داریم به بررسی چمن مصنوعی ccgrass بپردازیم.

یکی از انواع چمن های مصنوعی ccgrass مدل سونار است.مشخصات ظاهری آن به شرح زیر است:

ارتفاع 10 میلی متر،تراکم 24000،دیتکس 2200

چمن مصنوعی ccgrass یکی از انواع چمن مصنوعی تزئینی محسوب می شود که بیشتر جنبه تزئینی آن مورد نظر است.در نتیجه برای حفاظت کودکان در مقابل وارد شدن ضربه مورد مناسبی محسوب نمی شود.

در مهد کودک ها می توان از این نوع چمن ها برای زیبایی محیط بازی بچه ها و کودکان استفاده کرد و در جاهایی که وسایل بازی کودکان قرار دارد بهتر است به منظور جلوگیری از وارد شدن ضربه و آسیب به کودکان از تاتامی مرغوب و با کیفیت استفاده شود.

چمن مصنوعی ccgrass با کیفیت

چمن مصنوعی ccgrass عاری از سرب و فلزات سنگین می باشند.وجود سرب در چمن مصنوعی باعث استقامت آن می شود ولی در فصول گرم و در اثر برخورد مستقیم آفتاب با آن گازهای سمی از آن خارج می شود و در فضا پراکنده می گردد که برای کودکان مضر است.

موارد استفاده ccgrass مدل سونار بیشتر برای ورزش هایی مثل گلف،هاکی روی چمن،راگبی و… به کار می روند ودر محیط هایی که میزان تردد خیلی بالاست و رفت و آمد خیلی بالاست به دلیل تراکم بالا و ارتفاع پایل کوتاه این نوع از چمن ها استفاده از این نوع چمن مصنوعی ccgrass توصیه می شود.

ارتفاع کوتاه پایل دو مزیت عمده دارد.اول اینکه چمن مصنوعی همانند یک موکت زیر پا حس می شود و دوم اینکه توسط یک جارو برقی به راحتی پاک سازی می شود.

تراکم یا به بیان دیگر تعداد گره ها در چمن مصنوعی ccgrass مدل سونار 24000 گره در متر مربع می باشد و دیتکس یا به بیان دیگر میزان مواد اولیه استفاده شده در هر متر برگ چمن مصنوعی 2200 گرم بر متر می باشد.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *