خانه / چمن مصنوعی / چمن مصنوعی فوتسال

چمن مصنوعی فوتسال

چمن مصنوعی فوتسال

چمن مصنوعی فوتسال امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.اگر نگاهی گذرا به محیط پیرامون خود بیندازید متوجه می شوید که اکثر مکان های ورزشی که دارای چمن مصنوعی فوتسال هستند از استقبال پرشور جوانان و دوستداران ورزش برخوردارند.

از لحاظ زیربنایی تفاوت بسیار کمی میان چمن مصنوعی فوتبال و فوتسال وجود دارد که باعث می شود ساختار این دونوع چمن مصنوعی بسیار شبیه به هم باشد.

اگر مساحت چمن مصنوعی فوتسال حداکثر 1500 متر باشد به روش زیر سازی سخت نظیر بتن،آسفالت و… وبا یک شیب بندی مناسب زیر سازی صورت می گیرد.ولی اگر زیرسازی پروژه های فوتبالی که مساحت آن ها 5000 تا 7000 متر است به این روش صورت گیرد در زمان بارش باران درون زمین تله های آبی بزرگ و کوچک خواهی داشت که در دراز مدت باعث کاهش کیفیت چمن مصنوعی می شود.

چمن مصنوعی فوتسال با کیفیت

به همین دلیل در زیرسازی پروژه های فوتبالی از روش un bound استفاده می شود تا بدین طریق امکان ایجاد زهکش مناسب برای انتقال آب باران با دبی 50 لیتر در دقیقه فراهم شود و در نتیجه تله آبی به وجود آمده در سطح چمن از بین برود.

تفاوت دیگری که میان چمن های مصنوعی وجود دارد و انتخاب آن به کارفرما بستگی دارد ارتفاع الیاف است که در چمن مصنوعی فوتسال ارتفاع الیاف بین 40تا 50 است ولی در چمن های مصنوعی فوتبال که استاندارد است و مسابقات رسمی در آن برگزار می شود ارتفاع الیاف 60 می باشد.

نوعی دیگر از الیاف وجود دارند که با کاربردی متفاوت تولید می شوند به بیان واضح از این نوع چندمنظوره استفاده می شود.ارتفاع چمن ها به گونه ای است که اگر پروژه ورزشی در فضای حیاط یا ملک خصوصی احداث شود،علاوه بر نقش ورزشی تاثیر به سزایی در زیبایی محیط خانه دارد.

از گزینه های مناسب چمن مصنوعی فوتسال برای استفاده در مدارس چمن مصنوعی چندمنظوره است.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *