خانه / چمن مصنوعی / چمن مصنوعی فوتبال

چمن مصنوعی فوتبال

چمن مصنوعی فوتبال

چمن مصنوعی فوتبال یا فوتسال یا همان مینی فوتبال یکی از متداول ترین موارد استفاده چمن مصنوعی است.

چمن مصنوعی بکار رفته در زمین های ورزشی به خصوص فوتبال باید دارای مشخصات و ویژگی هایی باشد که سعی داریم در این نوشته به بیان آن بپردازیم.

چمن مصنوعی فوتبال یا فوتسال یکی از متداول ترین موارد استفاده چمن های مصنوعی محسوب می شود.چمن مصنوعی فوتسال با توجه به ابعاد آن نسبت به چمن مصنوعی فوتبال طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد.زیرا اگر فضای متوسطی در اختیار داشته باشیم به راحتی می توان در آن به ورزش فوتبال پرداخت ولی ابعاد زمین فوتبال به نسبت بزرگتر است.

برای تهیه چمن های مصنوعی فوتبال می توان از چمن مصنوعی دست دوم با کیفیت نیز استفاده کرد.

چمن مصنوعی فوتبال با کیفیت

در نتیجه با وجود گسترش فضاهای شهری و افزایش آپارتمان نشینی تعداد چمن های مصنوعی فوتسال به مراتب بالاتر از چمن های مصنوعی فوتبال است.

ابعاد زمین چمن مصنوعی های فوتبال مینی یا فوتسال

تعداد بازیکنان هر تیم در فوتسال 5 نفر است و در مجموع 10 نفر درون زمین قرار دارند.در زمین های فوتسالی که مساحت بالاتر از 1500 متر است نفرات هر تیم 7نفر می باشد که در مجموع 14 نفر درون زمین هستند.

زمین چمن مصنوعی فوتسال

چمن مصنوعی فوتبال قابلیت اجرا در فضاهای کوچک به خصوص در حیاط مدرسه،حیاط منزل یا ویلا را دارد و تاثیر غیر قابل انکاری در زیباسازی محیط دارد.

چمن های مصنوعی فوتبال مدرسه

چمن مصنوعی فوتبال و فوتسال تفاوت کمی میان ساختار و اجراییات آن ها وجود دارد.که البته این تفاوت ناچیز مربوط به زیر ساخت این دو نوع می باشد.

پروژه های فوتسال تا مساحت 1500 به روش خاصی زیرسازی می شوند.زیر سازی این پروژه ها به صورت بتون یا آسفالت و داشتن یک شیب بندی مناسب صورت می گیرد.

پروژه های فوتبالی با سیستم on bound اجرا می شود تا بدین ترتیب با زهکشی مناسب مسیر انتقال آب باران را تا 50 لیتر در دقیقه فراهم کند.

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد چمن مصنوعی فوتبال با ما تماس برقرار کنید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *