خانه / چمن مصنوعی / چمن مصنوعی تزئینی

چمن مصنوعی تزئینی

چمن مصنوعی تزئینی

چمن مصنوعی تزئینی نوعی الیاف مصنوعی است معمولا از جنس الیاف پلیمری  که مقاومت زیادی را در برابر حرارت مستقیم نور خورشید از خود نشان می دهند. این مواد دارای خاصیت اسیدی و قلیایی دارند. چمن های مصنوعی تزئینی کارکرد تزئینی دارند.

الیاف پلیمری دوام بسیار بالاتری از الیاف پلی استری دارند و این امرچمن مصنوعی را بسیار مقاوم کرده است.این چمن ها در استادیوم های ورزشی و زیباسازی شهری (فضای سبز مانند پارک ها –حاشیه خیابان ها و بولوارها) استفاده بخصوصی دارد.

چمن مصنوعی تزئینی مشکلات عدیده ای را در زمینه ایجاد چمن برطرف نموده است. گل نشدن آن با بارش باران ، عدم نیاز به آبیاری و چمن زنی ، دوام بالا و حفظ استحکام ازجمله مزیت های چمن مصنوعی تزئینی محسوب می شوند. همچنین از نظر اقتصادی نیز به صرف تر است.

ورزشگاه امام رضا (ع) از جمله چمن های مصنوعی است که مورد تأیید وزارت ورزش و فیفا قرار گرفته است.هزینه کم برای نگهداری، عدم نیاز به آبیاری و  حفظ ظاهر طبیعی از مهترین مزیت های چمن مصنوعی است.

چمن مصنوعی تزئینی با کیفیت

یکی دیگر از کاربرد چمن مصنوعی استفاده از آن کنار استخر هاست که این کار به عنوان یک مد شناخته شده و در اکثر خانه های ویلایی دیده می شود

معایب چمن مصنوعی چیست؟

زیاد بودن هزینه اجرا آن نسبت به چمن طبیعی

  • هزینه بالای تعمیر و نگهداری آن در صورت آسیب دیدن
  • تغییر دمای آن با بالا رفتن دمای محیط

دیوارپوش مصنوعی

امروزه با پدیده ای به نام دیوار سبز مواجه هستیم که اتفاقا جنس این دیوار از چمن مصنوعی است که به صورت عمودی کار گذاشته میشود. طراحی وتولید چمن مصنوعی دیوارپوش به صورت قالب های پازلی سبک هست که به راحتی  در هر مکانی قابل نصب و اجرا می باشد

این قطعات به راحتی میتوانند روی نرده و کف پوش ها نصب شوند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *