خانه / چمن مصنوعی / چمن مصنوعی برای مهد کودک

چمن مصنوعی برای مهد کودک

چمن مصنوعی برای مهد کودک

چمن مصنوعی برای مهد کودک علاوه بر ایمن کردن و سرسبزنشان دادن محیط بازی کودک،باعث به وجود آمدن زیبایی و نشاط در محیط بازی کودک می شود.

همه این عوامل سبب می شود حس پویایی و تکامل گرایی کودک افزایش یابد.البته این موضوع در طی این روزها بسیار مطرح گردیده است.بالا رفتن حس پویایی کودکان مشروط به فراهم کردن امکانات و پویاسازی حیاط مهد کودک می باشد که عامل اصلی در رشد و تقویت فکر کودک می شود.

کودکان به طور فطری و طبیعی دوست دارند در فضای سبز و چمن قدم بزنند و بازی کنند.در این میان با انتخاب و نصب چمن مصنوعی  تزئینی برای مهد کودک فاکتورهای ایمنی و زیبا سازی را در حیاط مهد کودک ایجاد می کنیم.

سه ویژگی مهم در انتخاب چمن مصنوعی برای مهدکودک

1.ضروری است الیاف و فیلامنتهای چمن انتخاب شده نرم  باشد که به پوست کودک آسیب وارد نشود و کودک احساس شادی و نشاط بیشتری در هنگام بازی روی چمن مصنوعی داشته باشد.

2.ضروری است که تراکم بافت چمن بالا باشد تا بدین وسیله خاصیت ضربه گیری آن بیشتر شود و از کودک در زمان زمین خوردن محافظت کند.

برای افزایش انعطاف پذیری چمن مصنوعی و ایمن سازی محیط بازی کودک بهتر است در زمان نصب چمن مصنوعی از متریال خاص مانند ژئوتکس در زیر چمن مصنوعی استفاده کرد.این روش باعث بالا رفتن مقاومت گره های بافت می شود که در زیر تعبیه شده است.

3.بهتر است چمن هایی انتخاب کنیم که به راحتی بتوان آن را جارو کرد و با مواد شوینده و آب آن را شست در حالیکه ظاهر زیبای اولیه خود را حفظ کند.

مهم ترین مزیت های انتخاب چمن مصنوعی برای مهد کودک

1.فراهم کردن محیط بازی شاد و سرسبز برای کودکان

2.بالا بردن امنیت و حفاظت محیط بازی کودکان

3.حذف کردن امور مربوط به حفظ و نگهداری چمن

4.داشتن استاندارد های بهداشتی مورد نیاز کودکان

5.مقاوم در برابر برف و باران و اشعه خورشید

و مهم ترین آن صرفه جویی در مصرف آب با حذف فرآیند آبیاری

برای خرید و تهیه چمن مصنوعی برای مهد کودک با ما تماس برقرار کنید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *