خانه / چمن مصنوعی / چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات متحده، با اعتراض عمومی، ساخت زمین های جدید مصنوعی را متوقف کردند.

تخمگذار حوزه های مصنوعی هفته گذشته در ادموندز، واشنگتن، تظاهرات را آغاز کرد . و قانون برای قرار دادن یک مهلت قانونی در چمن مصنوعی با استفاده از لاستیک، و شروع به مطالعه دقیق از ایمنی خرده لاستیک ، تحت فشار قرار دادند، و سپس در ماه مه در سنای کالیفرنیا رای دادند.

چمن مصنوعی بخش عمده ای از نگرانی های اجتماعی در حال افزایش است که تلاش های آمی گریفین، مربی فوتبال کالج در سیاتل را هدایت می کند که با گفت و گو های ملی خود درباره شمار دروازه بان های فوتبال فعلی و سابق که خون و دیگر سرطان های نادر را توسعه داده بودند، مکالمه ملی را آغاز کرد.

تمام نگهبانان در چنگال مصنوعی بازیافت شده با خرده خرده لاستیک های بازیافت شده بازی کرده اند. با توجه به آژانس حفاظت از محیط زیست، لاستیک لاستیکی می تواند شامل فلزات سنگین، هیدروکربن های آروماتیک چند حلقه ای، کربن سیاه و دیگر مواد شیمیایی شناخته شده .

چمن مصنوعی در حیاط خانه

گریفین و دیگر شک و تردیدکنندگان دیگر معتقدند تحقیقات مستقل کافی درباره خطرات برای کسانی که تماس مکرر با چمن، تنفس در گازهای آزاد شده از میدان داغ، خوردن ذرات لاستیکی و سایش از چمن که می تواند پوست را باز کند، انجام شده است.

به ذرات لاستیک آنها نگرانی خاصی در مورد کودکان داشته اند، که ممکن است همیشه به اعمال سختگیرانه بهداشتی – مانند دست زدن به آنها یا حتی بیت های سیاه در دهان خود در حالی که در چمن و شستن دست ها پس از بازی – نباشند.

گریفین لیست غیر رسمی بازیکنان فوتبال را که در چمن مصنوعی بازی کرده اند و بعد از آن با سرطان مبارزه می کند، نگه می دارد.

تعدادی از آنها به یاد می آوردند چگونه بیت های سیاه را از بازی ها و روش ها پیگیری می کنند و گاهی اوقات آنها را در دهان و چشم هایشان پیدا می کنند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی با ضمانت

چمن مصنوعی با ضمانت

چمن مصنوعی با ضمانت چمن مصنوعی با ضمانت را از پایا منظر بگیرید! پایا منظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *