خانه / چمن مصنوعی / چمن مصنوعی با ضمانت

چمن مصنوعی با ضمانت

چمن مصنوعی با ضمانت

چمن مصنوعی با ضمانت را از پایا منظر بگیرید!

پایا منظر اولین شرکتی مب اشد که خدمات چمن مصنوعی را با ضمانت های بلند مدت ارایه می دهد شما کافی است برای کسب اطلاعات بیشار با مشاوران پایا منظر تماس بگیرید

هنگامی که مایکل و باربارا فوچ برای اولین بار در نظر داشت جایگزین چمن های چمن دار خود را با چمن مصنوعی، آرایه های رو به رشدی از تیغه های سبز پلاستیکی سبز و پرچینی که آنها را در محل نگهداری می کردند بررسی کردند.

نگهداری چمن مصنوعی آنها می خواستند یک محصول خوب را ببینند، اما آنها همچنین چیزی را می خواستند که هیچکدام از افراد یا حیوانات خانگی بیمار نبودند.

دو هفته پیش، Fouches چمن گیاهی آبی خود را برای جایگزینی پلاستیکی که برای شبیه سازی چاله های طبیعی آب رقیق شده طراحی شده بود، با تخفیف حدود 1000 دلار در تخفیف در روند، تعویض کرد.

آنها به طور خاص چمن مصنوعی را انتخاب کردند که حاوی مواد چرب نوشیدنی ساخته نشده بود، یک عنصر بحث انگیز که ممکن است خطرات سلامتی را به همراه داشته باشد.

صاحبان خانه ها، مدارس و شهرداری ها، به ویژه در جنوب غربی اغلب، به طور فزاینده ای از چمن طبیعی از مزرعه، زمین های ورزشی و پارک ها را از بین می برند و بسیاری از آنها به جای استفاده از علف های مصنوعی نصب می کنند. در کالیفرنیا، جایی که خشکسالی به کمبود شدید آب منجر شده است، مبادلات چغندرقندی نیز توسط شهرت و شهرت شهرت یافته است.

نصاب چمن مصنوعی

اما نگرانی در مورد خطرات احتمالی زیست محیطی و سلامتی ناشی از جایگزین مصنوعی وجود دارد: از تاثیرات تغییرات آب و هوایی، آسیب های ساده مانند سوختگی ها، نگرانی های امنیتی بالقوه در مورد مواد شیمیایی، بسیاری از آنها مواد سرطان زایی، یافت می شود.

به عنوان این راه حل مقاوم در برابر خشکسالی محبوب تر می شود، بحث تنها به شدت افزایش یافته است.

ویکتور لانفرانکو، همکار صاحب انبار مصنوعی چمن ، تغییر در ترجیح عمومی را دیده است. شرکت او، بزرگترین ارائه کننده چمن مصنوعی در ایالات متحده، در حال حاضر دارای چهار ماه سفارشات پشت است. وی گفت که این صنعت در سال جاری حدود 50 درصد رشد کرده است “به دلیل خشکسالی”.

آژانس Webb-Cole برای کاهش استفاده از آب، ساکنان جنوب کالیفرنیا را به سمت گزینه هایی برای گیاهان مقاوم در برابر خشکسالی برای پر کردن خانه های خود می پردازد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *