خانه / چمن مصنوعی / هزینه احداث زمین چمن مصنوعی فوتسال

هزینه احداث زمین چمن مصنوعی فوتسال

هزینه احداث زمین چمن مصنوعی فوتسال

هزینه احداث زمین چمن مصنوعی فوتسال برای اساس هر متر مربع قابل تغیر می باشد و باید در نظر داشت که قیمت هر متر مربع چمن مصنوعی به روز می باشد.

شما عزیزان که قصد اداث زمین مصنوعی را دارید میتوانید بهترین قیمت هر متر مربع را از این شرمت بخواهید.

امروزه خیلی از افرای که به فکر احداث زمین فوتسال هستند به علت هزینه زیاد که چمن طبیعی در بر میگیرد اقدام به استفاده از چمن مصنوعی می کنند.

در تابستان های گرم تابستان، بتن به سرعت یک بار بالکن در سایه است – به سرعت خنک. کاشی های خارجی سنگ های سنگی به راحتی می توانند نگهداری شوند و به راحتی می توانند از گرما و سرما برانند.

البته، شما واقعا نمیتوانید از خورشید لذت ببرید و لذت ببرید، وقتی که بالکن از چشمان کنجکاو محافظت می کند. این برای آپارتمان شهر بسیار مهم است، با یک بالکن که می توانید جاده را ببینید.

در عمل، برای مثال، صفحه ای که از باد محافظت می کند و محافظت از حریم خصوصی را حفظ می کند. گیاهان بلند مانند بامبو یا کوهنوردان همچنین می توانند از بالکن محافظت کنند.

نصب چمن مصنوعی زمین فوتسال

روش دیگری در زیر سازی سطوح نفوذپذیر تبدیل آن به سطوح سخت با ملات سیمان می باشد که در این روش باید دقت شود شیب بندی رعایت گردد همچنین مکان کفشور و چاه دفع آب نیز باید در نظر گرفته شود
B) روش نصب بر سطوح سخت

سطوح سخت بهترین زیرسازی برای اجرای چمن مصنوعی می باشد که اگر شیب بندی آن رعایت شده باشد اجرای آن بدون مشکل خواهد بود.

چسب صنعتی مورد استفاده درنصب باید نفتی می باشد که بر روی آسفالت و ایزوگام بدون پوشش قابل استفاده نمی باشد در این صورت باید از چسب های ورزشی یا انواع دیگر استفاده شود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی با ضمانت

چمن مصنوعی با ضمانت

چمن مصنوعی با ضمانت چمن مصنوعی با ضمانت را از پایا منظر بگیرید! پایا منظر …

یک نظر

  1. قيمت هاي چمن مصنوعي براي فوتسال مي خواستم وساخت كجا? برام ايميل كنين بي زحمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *