خانه / چمن مصنوعی / نظافت چمن مصنوعی

نظافت چمن مصنوعی

نظافت چمن مصنوعی

نظافت چمن مصنوعی و نگهداری مصنوعی مصنوعی …
از زمان ظهور زمینه های ورزشی چمن مصنوعی با فرسایش، بسیاری از مدیران ورزش چمن ورزشی متوجه شده اند که حفظ این سیستم ها به عنوان ارزان یا به عنوان “کار آزاد” به عنوان برخی از مردم ممکن است به اعتقاد منجر شود.

این واقعیت، مدیران ورزش چتر را برای بررسی شیوه های نگهداری و تعیین فعالیت ها و تکنیک های مناسب برای ارائه سطوح ایمن و قابل پخش برای ورزشکاران خود، مورد نیاز است.

برای اکثر مدیران ورزش چتر، برای ایجاد یک دوره تعمیرات خاص، سه دلیل وجود دارد:
ایمنی برای ورزشکاران – ارائه یک سطح پایدار و پایدار کافی و تهدید بیولوژیکی و سایر آلاینده ها را به حداقل می رساند. قابلیت بازیابی- ارائه یک سطح است که سازگار است و اطمینان را به ورزشکاران فراهم می کند. زیبایی شناسی – ارائه یک محصول جذاب و حرفه ای برای ورزشکاران و تماشاگران.

چمن مصنوعی

دستگاه برس چمن مصنوعی

ترکیب پایه و مدیریت اطلاعات …
یکی از بزرگترین تفاوت های این زمینه های مصنوعی جدید از اولین نسل از زمین های مصنوعی چمن مصنوعی که 40 سال پیش نصب شده است، به اصطلاح مواد پر شده است. امروزه ورزشهای مصنوعی امروزه به ندرت بدون لایه ای از مواد پرکننده نصب می شوند.

این مواد تقریبا همیشه مخلوطی از شن و ماسه و خرده لاستیک یا خرده لاستیک تنها هستند. اکثر این لاستیک های خرده چوب خرد شده و پردازش شده لاستیک های بازیافت شده است.
با گذشت زمان، این تغییرات تغییر می کند، تنظیم می شود و تغییر می کند – ایجاد پتانسیل برای تغییرات زمینه و ناسازگاری ناامن. مدیریت این اطلاعات تنها مهمترین نیاز است.

نظافت چمن مصنوعی

پس از چند سال، مقادیر Gmax (اندازه گیری سختی) می تواند در بخش های مختلف یک میدان مصنوعی کاملا متفاوت باشد. مهم این است که این مناطق را آزمایش کرده و آنها را به عنوان ضرورت برای کاهش ارزش Gmax مورد استفاده قرار دهید.

هنگام مدیریت این تلاش های تعمیر و نگهداری، هدف باید در هر قسمت از این زمینه به 5٪ یا 5 درصد باشد. این راه طولانی در ارائه بهترین سطح ایمنی و قابلیت بازی است.
شستشو بر اساس یک مکرر موجب می شود که زمینه (و فایلی) یک شانس بهتر برای حفظ سطح بالای عملکرد باشد. قبل از اینکه اشیاء وقت خود را به عمق نفوذ به داخل پرانتز قرار دهند، به طور منظم جابجایی اجسام را حذف می کند و همچنین کمک می کند تا مواد مجددا مجددا توزیع کنند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *