خانه / نصب و اجرای چمن مصنوعی / نصب چمن مصنوعی در مازندران

نصب چمن مصنوعی در مازندران

نصب چمن مصنوعی در مازندران

نصب چمن مصنوعی در مازندران به چه صورت انجام می شود؟ هزینه نصب چمن مصنوعی در مازندران به چه میزان است؟ در این نوشته سعی داریم به بررسی نصب چمن مصنوعی در مازندران بپردازیم.

شرکت پایا منظر با برخورداری از تیم متخصص و حرفه ای در زمینه فروش و نصب چمن مصنوعی آماده ارائه خدمات نصب چمن مصنوعی در تمام نقاط ایران علی الخصوص استان مازندران می باشد.

نصب چمن مصنوعی در مازندران
نصب چمن مصنوعی در مازندران

استان مازندران به دلیل دارا بودن شرایط اقلیمی و جغرافیایی دارای شرایط ویژه برای نصب می باشد.از جمله رطوبت محیط،نرمی خاک و…

اولین مرحله برای نصب چمن مصنوعی از جمله چمن مصنوعی ورزشی زیرسازی درست محل مورد نظر برای نصب است.

محل مورد نظر برای نصب چمن مصنوعی یا سطح صاف و نرم دارد و یا سطح سخت و نفوذ ناپذیر که روش نصب برای هردوی این سطوح را در نوشته های قبل بیان کردیم.

چگونه بوی بد را از چمن مصنوعی بگیریم؟

متداول ترین بوی بد بوی پلاستیک در چمن مصنوعی نو است.چمن مصنوعی نیز مانند سایر محصولات در زمان خرید نمونه نو و دسته اول آن دارای بوی خاصی است.

اگر در زمان بازکردن رول های چمن مصنوعی و نصب آن با بوی تندی مواجه شدیم بخاطر الیاف پلاستیکی آن است.برای حل این موضوع باید 2 الی 3 روز در هوای آزاد قرار داشته باشد.

نوع دیگری از بو است که تحت عنوان بو های عمومی لقب می گیرد.بعنوان مثال بو های ناشی از زباله ها،ناشی از فضولات حیواناتی که محیط آن ها توسط چمن مصنوعی زیباسازی شده است.راه حل مناسب برای رفع این بوها شستشوی چمن مصنوعی و تمیز نگه داشتن آن است.

در زمان برخورد با نقاط مشکوک چمن که بوی نامطلوبی از آن ساطع می شودبهتر است نقطه مورد نظر را با صابون یا سرکه به طریق درست بشوییم.دقت کنید هر هفته نسبت به شست و شوی چمن مصنوعی اقدام کنید تا بدین وسیله کثیفی یا ادرار یا فضولات حیوانات رقیق شود و به راحتی پاک گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران پایامنظر تماس برقرار کنید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

اجرای چمن مصنوعی

اجرای چمن مصنوعی

اجرای چمن مصنوعی اجرای چمن مصنوعی با توجه به تخصصی بودن اجرای چمن مصنوعی ورزشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *