خانه / چمن مصنوعی / موارد استفاده از چمن مصنوعی

موارد استفاده از چمن مصنوعی

موارد استفاده از چمن مصنوعی

  • در حیاط

استفاده از چمن مصنوعی در حیاط منازل و ساختمان ها از کاربردهای چمن مصنوعی است که لطافت و طراوت فضای سبز را به شما هدیه می دهد. استفاده از آن در فضاهای سبز و ورودی ساختمان و درون باغچه و محوطه گل نشاط و جلوه‌های طبیعی را در حیاط ایجاد می‌کند.

چمن مصنوعی نسل جدید گروه پایا منظر دارای مقاومت بالا در برابر عوامل اقلیمی مانند آفتاب و باران دارا می باشند که امنیت خاطر را برای شما خریداران عزیز را به همراه دارد.

  • بام سبز یا roof gardening

امروزه با توجه به کمبود فضا در حیاط ساختمان ها ، فضای بام گزینه مناسبی برای ایجاد محیطی دوستانه و با طراوت برای ایجاد لحظات به یادماندنی در پایان روز می باشد. استفاده از چمن مصنوعی در بام سبز و طراحی فضایی به همراه آلاچیق و باغچه و شاید یک آبنمای یک باغ کوچک را برای شما ارمغان می آورد.

شما می توانید با ایجاد پوششی بر روی کولر ها و کاهش دید به آنها طراحی باغچه ای اطراف آن و اجرا مصنوعی در آن و یک آلاچیق و گلهای رنگارنگ و درختچه های زیبا مکملی بر فضای کوچک خانه خواهد بود.

ماندگاری بالا ، نظافت و شستشوی آسان چمن مصنوعی ، نصب سریع و آسان از دیگر مزایای چمن مصنوعی در بام سبز خواهد بود.

  • چمن مصنوعی بین سنگ :

یکی از جدیدترین روش ها در اجرای چمن مصنوعی می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از معماران و طراحان قرار گرفته است. این کاربری در کمترین زمان و هزینه تغییر بسیار بزرگی در حیاط و تراس شما به وجود خواهد آورد.

  • مراحل اجرای بین سنگی :

فواصل را به اندازه 10-6 سانتی متر بین سنگ ها یا موزاییک ها ایجاد کنید و سپس سطح آن را با ملات سیمان نرم (پلاسته سیمان) پوشش دهید.

عمق مناسب این شیارها بین 1-5/0 سانتی متر می باشد که بهتراست از این محدوده خارج نشود نکته ی مهم در انتخاب چمن مصنوعی در اجرای بین سنگی ارتفاع مناسب الیاف آن که حداقل ۲۵ میلی متر باشد و همچنین تراکم آن باشد که زیباترین نتیجه را به شما بدهد.

  • باغ تالارها: اهمیت زیبایی و چشم نوازی باغ تالارها و تشریفات استفاده از چمن مصنوعی را افزایش داده است. چمن مصنوعی سرسبزی و طراوت همیشگی آن فضایی رویایی را به صاحبان تشریفات هدیه میکند.

جدیدترین نسل از چمن مصنوعی که به دلیل رنگ و ساختار فیزیکی الیاف آن بیشترین شباهت به چمن طبیعی را دارد ایجاد حس بهتری می کند.

نصب سریع چمن مصنوعی بر روی تمامی سطوح حتی بسته خاک که با علف زدایی و  کوبیدن خاک انجام می گیرد از دیگرمزایای چمن مصنوعی است.

امروزه اهمیت شکوه تشریفات در مراسم بیش از پیش احساس می گردد که رقابت بین مجلل بودن تالارها و باغ تالارها را منجر شده است.

چمن مصنوعی با ظاهر طبیعی و چشم نواز و دلنشین بهترین پوشش در ایجاد فضای دلنشین و سرزنده در جشن ها و مراسمات می گردد.

چمن مصنوعی و ترکیب آن با باکس های گل و لوسترهای بزرگ فضای رویایی را برای شما عزیزان رقم می‌زند.

  • مدارس : امروزه با توجه به کاهش مساحت مدارس و کافی نبودن یا عدم وجود محیطی برای بازی و نشاط کودکان به دغدغه ای برای والدین و فرهنگیان عزیز گردیده است چمن‌مصنوعی علاوه بر جلوه ای بانشاط می‌تواند موجب ایجاد فضای ایمن برای ورزش و تفریح دانش آموزان شود.

استفاده از چمن مصنوعی به عنوان پوششی مناسب و ایمن باعث چشم نوازی و پیدایش شادی و نشاط  پویایی هر چه بیشتر در مدارس می گردد.

طراوت و پویایی حیاط مدارس که نتیجه ی آن تحرک و رشد علمی دانش آموزان می گردد که رضایت دانش آموزان و والدین آنها را به همراه خواهد داشت.

  • هتل ها و رستوران ها : یکی از مهمترین اولویت رستوران ها و هتل ها ایجاد فضای زیبا و با طراوت برای میهمانانی است که مدتی را قرار است آنجا سپری کنند و همین امر موجب تلاش صاحبان هتل ها و رستوران ها برای زیبا سازی مکان های خود شده است.

چمن مصنوعی با ایجاد زیبایی و جلوه ای طبیعی فضایی دوستانه را برای شما خلق خواهد کرد ماندگاری بالا ، قابلیت شست و شو و سهولت در نصب و نظافت از ویژگی های چمن مصنوعی گروه پایامنظر می باشد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *