خانه / چمن مصنوعی / قیمت چمن مصنوعی دست دوم

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

قیمت چمن مصنوعی دست دوم بستگی به ظاهر چمن دارد.در ایران چمن مصنوعی دست دوم یا به بیان دیگر استوک طرفداران بسیاری دارد.در این میان سوالات زیادی پیرامون خرید چمن مصنوعی دست دوم مطرح می شود مانند: در صورت خرید چمن مصنوعی دست دوم نیتجه کار ما به سود ختم می شود یا ضرر؟

قیمت چمن مصنوعی دست دوم یا همان استوک از کجا می آید؟

لازم است بدانید که چمن مصنوعی دست دوم اکثرا از زمین های چمن مصنوعی فوتبال که توسط شهرداری یا شرکت های خصوصی اداره می شوند تهیه می شوند.

بعد از چندین سال استفاده شهرداری یا شرکت خصوصی این چمن ها را به صورت مناقصه یا مزایده به فروش می رساند.

باید این نکته را بدانید به دلیل استفاده از این نوع چمن ها در فضای باز،احتمال آلودگی و وجود باکتری ها و ویروس های در این نوع چمن مصنوعی بسیار زیاد است.لذا زمان استفاده از این نوع چمن ها در محیط پارک یا مهدهای کودک یا مکان هایی که تردد کودکان و خردسالان در آن زیاد است دقت زیادی لحاظ کنید.

چون ممکن است ویروس های خطرناک بیمارهای پوستی و داخلی از طریق این چمن به بدن کودکان شما وارد شود و موجب بیماری های سخت آن ها شود.

اگر خواهان استفاده از این نوع چمن ها در این محیط ها هستید قبل از استفاده با مواد شوینده با کیفیت و مناسب و موتورهای شست و شوی قوی آن ها کاملا ضدعفونی کنید.

قیمت چمن مصنوعی دست دوم چطور است؟

همانطور که در ابتدای نوشته بیان کردیم قیمت چمن مصنوعی دست دوم بسته به ظاهر چمن دارد.از آنجاییکه پیمانکاران برای جمع آوری،تخلیه مواد درون چمن و انبار کردن با هزینه مواجه می شوند سعی می کنند قیمت هر متر مربع آن را به بیشترین سقف آن برسانند.

قیمت هرمتر مربع چمن مصنوعی از 8هزار تومان شروع شده و تا 30 هزار تومان افزایش می یابد.

برای کسب اطلاعات دقیق قیمت چمن مصنوعی دست دوم با ما تماس بگیرید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

2 نظر

  1. قیمت را لطفا ارسال نمایید

  2. قیمت چمن را میخواستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *