خانه / چمن مصنوعی / قیمت چمن تزئینی

قیمت چمن تزئینی

قیمت چمن تزئینی

قیمت چمن تزئینی تابع چه عواملی است؟ قیمت چمن تزئینی با کیفیت چه مقدار است؟

در این نوشته سعی داریم به بررسی کیفی عوامل تاثیرگذار بر قیمت چمن تزئینی بپردازیم.البته باید بدانید چمن مصنوعی تزئینی بسته به نوع مورد استفاده آن دارای رنج قیمتی متفاوت می باشد.

چمن مصنوعی تزئینی چند سالی است که با استقبال زیاد اقشار مختلف جامعه مواجه شده است.به این صورت که موارد استفاده آن از بحث ورزشی فراتر رفته و جنبه تزئینی و البته طراحی محیط بازی کودکان پیدا کرده است.

چمن مصنوعی برای مهدکودک از جمله موارد استفاده در طراحی محیط بازی کودکان است.

چمن مصنوعی تزئینی در فضای داخلی و خارجی خانه کاربرد بسیاری دارد.این نوع چمن در حیاط خانه برای پیاده سازی یک چمنزار مصنوعی برای پیاده روی و ثبت خاطرات یک روز شیرین،طراحی و زیباسازی لبه استخر،طراحی کف آلاچیق مورد استفاده قرار می گیرد.

در فضای داخلی خانه برای زیباسازی پنت هاوس،اتاق های فصلی و فضاسازی و خلق زیبایی برای فضاهای بلااستفاده خانه مورد استفاده قرار می گیرد.

لیست قیمت چمن تزئینی

چمن مصنوعی اولترا اسپرست دارای سه لایه می باشد که نوع نخ آن منوفلامنت است.پایل چمن 50 است و دارای گارانتی 5 ساله است.قیمت فروش هر متر آن 65هزار تومان می باشد . هزینه نصب آن 150هزار تومان است.

چمن مصنوعی استیم گراس دارای دو لایه می باشد که نوع نخ آن منوفلامنت است.پایل آن 50 و دارای گارانتی 5ساله است.قیمت فروش هر متر مربع آن 62هزار تومان و هزینه نصب آن 150 هزار تومان است.

نوعی دیگری از این مدل چمن مصنوعی دارای 2لایه می باشد و جنس نخ آن منوفلامنت است.پایل آن 50 و دارای گارانتی 3ساله است.قیمت فروش هر متر آن 52هزار تومان و هزینه نصب آن 150 هزار تومان می باشد.

برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد قیمت چمن تزئینی با ما تماس بگیرید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *