خانه / چمن مصنوعی / قیمت متر مربع چمن مصنوعی تزئینی

قیمت متر مربع چمن مصنوعی تزئینی

قیمت متر مربع چمن مصنوعی تزئینی

قیمت متر مربع چمن مصنوعی تزئینی چه مقدار است؟

در این نوشته سعی داریم مختصری به بررسی چمن مصنوعی تزئینی بپردازیم و در ادامه  به بیان قیمت متر مربع چمن مصنوعی تزئینی بپردازیم.

چمن مصنوعی انواع مختلفی دارد که یکی از انواع آن تزئینی است که از این نوع چمن در زیبایی و جذاب کردن اماکن مختلف از قبیل فضای داخلی و خارجی خانه،اماکن ورزشی،اماکن تفریحی،تالارهای مهمانی و عروسی،استخرهای خصوصی و…

قیمت چمن مصنوعی تزئینی به نوع و جنس چمن بستگی دارد.مثلا قیمت چمن مصنوعی با مشخصات خاص با نوع دیگر متفاوت است.اغلب شرکت های سازنده چمن مصنوعی استانداردهای لازم برای تولید چمن مصنوعی تزئینی را رعایت می کنند.

ظاهر کار برای زیبایی محیط بسیار تاثیرگذار است.به همین خاطر باید برای انتخاب این نوع چمن از یک مشاور متخصص استفاده کنیم.البته جنس و کیفیت چمن هم باید مدنظر قرار گیرد.زیرا اگر متریال به کار رفته مرغوب نباشد بعد از مدتی ظاهر و طراوت خود را از دست می دهد.

قیمت متر مربع چمن مصنوعی تزئینی با کیفیت

چمن مصنوعی اولترااسپرست سه لایه است که نوع نخ آن منوفلامنت است.پایل چمن 50 است و گارانتی آن 5سال است.هرمتر مربع آن 65 هزار تومان است و هزینه نصب آن 150هزار تومان است.

چمن استیم گراس سه لایه است که نوع نخ آن منوفلامنت است.پایل چمن 50 است و گارانتی آن 5ساله است.هر متر مربع آن 62هزار تومان است و هزینه نصب آن 150 هزار تومان است.

نوع دیگر استیم گراس دو لایه است که نوع نخ آن منوفلامنت است.پایل چمن 50 است و گارانتی آن 3ساله است.هر متر مربع آن 52هزار تومان و هزینه نصب آن 150 هزار تومان می باشد.

چمن فان گراس دو لایه است که نوع نخ آن منوفلامنت است.پایل چمن 50 است و گارانتی آن 3ساله است.هر متر مربع آن 53هزار تومان است و هزینه نصب آن 150 هزار تومان است.

برای دریافت قیمت متر مربع چمن مصنوعی تزئینی با ما تماس برقرار کنید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

یک نظر

  1. درخواست خرید چمن مصنوعی برای زمین فوتبال . لطفا تماس بگیرید09166727234 نصرالهی. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *