خانه / چمن مصنوعی / قيمت چمن مصنوعي زمين فوتبال

قيمت چمن مصنوعي زمين فوتبال

قيمت چمن مصنوعي زمين فوتبال

قيمت چمن مصنوعي زمين فوتبال یا فوتسال یا همان مینی فوتبال  یکی از مهم ترین شاخص های استفاده از چمن مصنوعی است.

چمن مصنوعی استفاده شده در زمین های ورزشی به ویژه فوتبال باید دارای مشخصات و پارامترهایی باشد که سعی داریم در این نوشته آن ها را بیان کنیم.

قيمت چمن مصنوعي زمين فوتبال یا فوتسال یکی از متداول ترین موارد استفاده چمن های مصنوعی محسوب می شود.به دلیل ابعاد کوچکتر زمین فوتسال نسبت به فوتبال،چمن مصنوعی فوتسال در سرتاسر جهان از استقبال بیشتری برخوردار است.

چون اگر فضای متوسطی داشته باشیم به راحتی می توانیم در آن ورزش فوتسال را انجام دهیم ولی ابعاد زمین فوتبال به گونه ای است که نمی توان در هر مکانی آن را انجام داد.

با گسترش فضاهای شهری و شهرنشینی و افزایش چشمگیر آپارتمان نشینی تعداد چمن های مصنوعی فوتسال افزایش چشمگیری نسبت به چمن مصنوعی فوتبال داشته است.

قيمت چمن مصنوعي زمين فوتبال با توجه به متراژ چمن مصنوعی مورد نیاز تعیین می شود.

ابعاد زمین چمن مصنوعی فوتبال مینی یا فوتسال

تعداد بازیکنان هر تیم در فوتسال 5 نفر است و در مجموع 10 نفر درون زمین قرار دارند و بازی می کنند..در زمین های فوتسالی که مساحت بالاتر از 1500 متر است بازی شکل دیگری به نام مینی فوتبال به خود می گیرد. نفرات هر تیم 7نفر می باشد که در مجموع 14 نفر درون زمین هستند.

زمین چمن مصنوعی فوتبال

چمن مصنوعی فوتبال قابلیت اجرا در فضاهای کوچک به خصوص در حیاط مدرسه،حیاط منزل یا ویلا را دارد و تاثیر غیر قابل انکاری در زیباسازی محیط دارد.

چمن مصنوعی فوتبال مدرسه

وجود اختلاف ناچیز زیر ساخت چمن مصنوعی زمین فوتبال و زمین فوتسال سبب شده است در ساختار و اجرای این دو تفاوت کمی وجود داشته باشد.که البته این تفاوت ناچیز مربوط به زیر پروژه های فوتسال تا مساحت 1500 به روش خاصی زیرسازی می شوند.زیر سازی این پروژه ها به صورت بتون یا آسفالت و داشتن یک شیب بندی مناسب صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قيمت چمن مصنوعي زمين فوتبالبا ما تماس برقرار کنید.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *