خانه / چمن مصنوعی / تولید چمن مصنوعی

تولید چمن مصنوعی

تولید چمن مصنوعی

تولید چمن مصنوعی چه وفایدی دارد؟ مزیت تولید چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی چیست؟ کیفیت تولید چمن مصنوعی به چه عواملی بستگی دارد؟ در این نوشته قصد داریم به بررسی و ارائه پاسخ سوالات بالا بپردازیم.

عوامل بسیاری سبب شده است تا در اتخاذ شرایط و راهکارهای موثر برای فضاسازی شهری اقدام کنید.در چند سال اخیر با مشکل کم آبی مواجه بوده ایم و همچنین هزینه های کاشت و نگهداری چمن های طبیعی به نسبت بالا است و به دنبال آن فضاهای سبز طبیعی دوام و ماندگاری همیشگی ندارند.این عوامل سبب شده است شهروندان برای زیباسازی و تزئین محیط مسکونی و شهری خود به دنبال راه حل های کم هزینه و البته با ماندگاری بالا باشند.

همه جای کشور دارای شرایط جغرافیایی و اقلیمی یکسان نیستند.برای مناطقی که دارای شرایط خاص آب و هوایی هستند نظیر مناطقی که هوای بسیار گرم دارند یا نور خورشید به اندازه کافی به آن نمی تابد و به طور کل مناطقی که شرایط مشابه این را دارند بهترین گزینه برای زیباسازی استفاده از چمن مصنوعی تزئینی می باشد.

مزیت اصلی و مهم چمن های مصنوعی باعث شده است که این نوع از چمن با استقبال زیادی مواجه شده است.طول عمر بالای چمن مصنوعی،سرعت بسیار زیاد در احداث و راه اندازی چمن مصنوعی و حفظ شادابی و رنگ سبز در تمام فصول سال،عدم نیاز به آبیاری،کوددهی و سم پاشی در طول مدت استفاده،حفظ زیبایی و لطافت ظاهری و جنسی و وجود تنوع رنگ و مدل در چمن مصنوعی از جمله مزیت های آن است.

مزیت چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی

اساسی ترین مزیت چمن مصنوعی نسبت به نوع طبیعی آن قابلیت استفاده دائمی آن است.اگر یک زمین ورزشی را با چمن طبیعی پوشش دهیم قابلیت استفاده به مدت 3500 ساعت در سال را دارد زیرا برای حفظ کیفیت آن نیاز به نگهداری مستمر و همیشگی داریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران پایامنظر تماس برقرار کنید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط

چمن مصنوعی برای حیاط چمن مصنوعی برای حیاط در ماه های اخیر، بعضی از مدارس ایالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *