خانه / نصب و اجرای چمن مصنوعی / استفاده از چمن مصنوعی تزئینی

استفاده از چمن مصنوعی تزئینی

استفاده از چمن مصنوعی تزئینی

استفاده از چمن مصنوعی تزئینی در چه زمینه هایی صورت می گیرد؟ آیا موارد استفاده از چمن مصنوعی تزئینی با چمن مصنوعی ورزشی متفاوت است؟ در این نوشته سعی داریم به بررسی موارد استفاده چمن مصنوعی تزئینی بپردازیم و تفاوت آن را با چمن مصنوعی ورزشی بیان کنیم.

امروزه چمن مصنوعی در طراحی بام سبز، فضای سبز محوطه و تراس منازل مورد استفاده قرار می گیرد.

تنوع بالای رنگ در بافت بهاره و پاییزه،ارتفاع و سایر موارد تنوع در استفاده از آن را افزایش می‌دهد.

طول عمر بالای چمن مصنوعی عدم نیاز به نگهداری و قابلیت شستشوی چمن مصنوعی و مقاومت در نور آفتاب آن و چمن آن را مناسب فضاهای باز- حیاط – بام و باغ و ویلا ساخته است.

موارد استفاده از چمن مصنوعی تزئینی

در منازل بیشترین استفاده از حیاط ، تراس منازل ، بام سبز(roof gardening) و حتی استفاده در اتاق نشیمن و بازی کودکان و نوجوانان زیبایی و طراوت خاص یک فضای سبز را به محیط شما می بخشد.

از دیگر موارد استفاده طراحی از چمن مصنوعی پوشش اطراف استخر ، محوطه گل و گیاه و باغچه ، زمین بازی کودکان ، اجرای بین سنگ و موزاییک ، باغ تالارها و رستوران و هتل ها می باشد.حتی در مناطقی که امکان رویش چمن طبیعی وجود ندارد از این نوع چمن در طراحی و تولید چمنزار مصنوعی برای حیاط خانه استفاده می شود.

حیاط خانه اولین جایی است که مهمان یا افراد جدید مشاهده می کنند و بعد از دیدن آن در ذهن خود یک دید کلی نسبت به شما و شخصیت شما به دست می آورند.پس بهتر است در زیباسازی و تزئین محیط منزل و حریم خصوصی خود تلاش کنیم.

مزایای چمن مصنوعی

چمن مصنوعی به علت عدم نیاز به آبیاری ، چمن زنی ، ترمیم و اصلاح و سهولت در نگهداری بسیار مناسب فضاهای باز و بام سبز می باشد.

قابلیت شستشو و ماندگاری بالای آن ، سهولت در نصب باعث افزایش کاربرد این محصول درفضاها می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران پایا منظر تماس برقرار کنید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

اجرای چمن مصنوعی

اجرای چمن مصنوعی

اجرای چمن مصنوعی اجرای چمن مصنوعی با توجه به تخصصی بودن اجرای چمن مصنوعی ورزشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *